• 1 Marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych

Uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć Bohaterów podziemnia niepodległościowego, antykomunistycznego. Celem Żołnierzy była walka o "Polską Niepodległość " oraz stawianie oporu sowietyzacji. Walczyli z nadzieją, że sprawiedliwość zwycięży...

• Balonowe inspiracje 🎈🎈🎈

• Z wizytą w Nidzickim Zamku Krzyżackim

Uczniowie klas IV,V,VI odwiedzili nidzicki zamek krzyżacki. Poznali historie jego powstania oraz życie zamieszkujących na nim rycerzy. W izbie mazurskiej zapoznali się z przedmiotami codziennego użytku dawnych mieszkańców Nidzicy.

• Pożegnanie z lodowiskiem, będziemy czekać na kolejny sezon⛸️⛄️🏆

• Wyjazd na basen :)

Pierwsza wizyta na pływalni w Mławie w ramach zajęć wychowania fizycznego zaliczona na 5!

• Wieczorne wyjście na sparing LKS Orzeł Janowiec Kościelny

Dzisiejszego wieczoru wychowankowie internatu wyszli na mecz naszej zaprzyjaźnionej drużyny LKS Orzeł Janowiec Kościelny. Było to niesamowite, ekscytujące i niezapomniane przeżycie dla młodzieży :) Dziękujemy za zaproszenie całej drużynie oraz trenerowi😊

• "Strachy na lachy-jak pokonać pająki?" 🕸📚🕷

Rozpoczęliśmy cykl zajęć promujących czytanie książek wśród najmłodszych. Dzisiaj odbyły się pierwsze zajęcia profilaktyczne, mające na celu pokonanie własnych lęków i obaw.

• Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego ❤🗣👍

Dbajmy o piękne słowa , kulturę naszego języka.Oto  warsztaty - na temat pięknej mowy ojczystej.

• Takie cuda powstają na świetlicy 🤩

• Walentynki ❤️❤️

• Trening piłki nożnej z LKS Orzeł Janowiec Kościelny 👏💪

• WARTO POMAGAĆ ! ❤️❤️❤️

• Walentynkowe zawieszki ❤️❤️❤️❤️

• Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Ubiegłoroczny jubileusz urodzin naszego wielkiego astronoma PAWEŁ RUDNIK uczcił wykonując pracę artystyczną na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pod hasłem " Wokół Mikołaja Kopernika w 550 rocznicę urodzin ". Na konkurs wpłynęły 1054 prace z całego świata. Wykonany przez Pawła portret Mikołaja Kopernika znalazł się wśród 300 prac prezentowanych na wystawie pokonkursowej. Do 10 marca można go podziwiać w Muzeum Okręgowym w Toruniu.

• Laurka dla babci i dziadka 😊

Żyjcie nam 100 lat Kochani Dziadkowie ❤️

• Bal Karnawałowy 2024 💃🕺🎉🎉

• Kolejna wizyta na lodowisku, dużo śmiechu i odkrywanie pasji do łyżew. Na pewno jeszcze wrócimy😉

• DZIEŃ BEZ PLECAKA 😊 🎒🚫🚮

W dniu dzisiejszym Samorząd Uczniowski organizował wyjątkową  akcję!

Uczniowie wykazali się kreatywnością w poszukiwaniu "zastępstwa" dla tradycyjnego plecaka 👜🛍🗑🪣🛒

Brawa za pomysłowość oraz inwencję twórczą 👏👏👏

• Lapbook - bezpieczne ferie

Podczas zajęć edukacji plastycznej najmłodsi uczniowie wykonali przepiękne, kolorowe lapbooki 😊👏 dowiedzieli się również:

❄️Jak spędzić bezpiecznie ferie zimowe ⛷️⛸️

❄️ Jak należy unikać miejsc niebezpiecznych podczas zabaw.

❄️ Jaki dobrać odpowiedni strój do pogody i warunków atmosferycznych 🌨🧣🧤

Zajęcia przeprowadzono w ramach innowacji pedagogicznej "Lapbook na zajęciach"

• Wycieczka do Olsztyna

Dnia 16 stycznia 2024 roku uczniowie klas I-III i 7B uczestniczyli w wycieczce do kina, podczas której obejrzeli bajkę pt. "Wyfrunięci„. Była to czarująca historia pełna humoru i przygód. Opowiadała o kaczej rodzinie lecącej na upragnione wakacje. Oczywiście nieplanowane kłopoty sprawiły, że ptasi bohaterowie wplątali się w serię zabawnych sytuacji, a wspólne wyjście z kłopotów umocniło ich więzi.

Bajka bardzo spodobała się uczniom i na pewno długo pozostanie w ich pamięci.

strona: